אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

ביטקוין – הדברים שאתם חייבים לדעת עליו 

סביר להניח שגם אתם, כמו כל אדם אחר, מכירים לא מעט אנשים שמשקיעים כבר לא מעט זמן בביטקוין. יצא לכם לעצור ולנסות להבין למה הם עושים את זה ולמה זה כדאי? כמובן שכן. היום כבר אי אפשר להתעלם מהחשיבות של הביטקוין בעידן שבו אנחנו חיים. אנשים התעשרו מזה ואנשים גם איבדו את כל הונם. לא בטוח שהשקעה בנושא כמו ביטקוין יכולה להתאים לכם, אך מה שכן בטוח, זה שאתם צריכים לדעת על מה כולם מדברים. במקרה של ביטקוין למעשה מדברים על עוד סוג של מטבע מבוזר. כלומר, הוא שייך לעולם הקריפטו – עולם של המטבעות המבוזרים. אחד מההבדלים המשמעותיים בין מטבע כזה ובין מטבעות אחרות, זה שבמקרה של מטבעות מבוזרים הם פשוט לא תלויים באף גוף שמנהל אותם. מדובר כאן על רשימה של שרשרת בלוקים ואפשר לנהל את הכסף הזה בלי שום בנק שעומד מאחוריו. זו עוד סיבה שבגללה אנשים רבים מתעניינים בנושא הזה, וככל שההתעניינות הולכת וגוברת, יש יותר תנועה, השקעות וכסף. 

האם ביטקוין זה משהו ששווה להשקיע בו? 

נתחיל מהשורה התחתונה: אם אין לכם כסף או שאתם במצב כלכלי לא מזהיר, לא בטוח שביטקוין זו ההשקעה הנכונה לכם. בנוסף לכך, אתם חייבים להבין שאין כזה דבר מכרה זהב בהשקעות. כלומר, השאלה האם כדאי להשקיע במטבע קריפטו כזה או אחר אינה כוללת תשובה פשוטה. זה מאוד תלוי בגורמים שונים, שכן בסופו של דבר, יש הרבה מניעים להשקעה ואפשרויות שונות. ממש כפי שקורה בשוק ההון או בשוק הנדל"ן, הרבה גורמים שיכולים להשפיע על השאלה מה יקרה בעתיד. לכן, אם אתם לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים, לא בטוח שהשקעה כזאת נכונה לכם. מצד שני, אם אתם מוכנים לקחת סיכון ברמה כלשהי כדי להגדיל את האפשרות להכנסות נוספות, ביטקוין זו אפשרות שכדאי להכיר מקרוב. 

האם צריך לעשות קורס קריפטו לפני שמשקיעים? 

זו שאלה שהרבה אנשים שואלים, וכמובן שאין לה תשובה אחת נכונה. זה לא משנה איזה מטבע בעולם הקריפטו נראה לכם מושך ומעניין. מה שבטוח זה שאם תלמדו את התחום אתם תדעו לגביו הרבה יותר. יש אנשים שזה בדיוק מה שהם צריכים כדי לקבל החלטה לגבי ההשקעות שהם מבצעים. כלומר, האם רוצים לדעת יותר, להכיר את האפשרויות ואת ההיסטוריה כדי לקבל תמונה ברורה יותר. כך הם מרגישים שההחלטה שלהם יותר מבוססת, אך הם שוכחים שזה לא ישפיע על התוצאה הסופית. לכן, בשורה התחתונה, חשוב לזכור שהלימודים לא יהפכו אתכם למשקיעים יותר חכמים, פשוט כי לא הכול תלוי בכם. מצד שני, אין ספק שידע זה כוח ולכן בהחלט שווה להירשם לקורס, אפילו כללי, כדי להבין יותר טוב איפה הכסף שלכם נמצא. 

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.