אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

בית סוכני ביטוח מומלץ

מאמר זה נכתב לאלו מכם אשר הם סוכני ביטוח ומנסים למצוא מקום נוח ואיכותי ממנו יוכלו לתפקד. למעשה כיום האפשרות להיות סוכן ביטוח עצמאי היא אפשרות קשה ביותר ולכן אנשים רבים מתחברים לחברות ומותגים ומנסים למצוא מקום אשר תחתיו יוכלו לעבוד כסוכנים. למעשה ללא הניסיון למצוא את המקום שיתאים לכם הרי שאתם מוותרים במקום מסוים על יתרונות כאלו ואחרים. טוב לדעת כי ניתן להיות סוכן ביטוח עצמאי במסגרת טובה יותר. דבר זה מתאפשר בעזרת חברת בית סוכן. חברה אשר חרטה על דגלה את האפשרות לעזור לסוכני ביטוח כאלו ואחרים ולתת להם את האפשרות לקבל בית למרות שהם סוכנים עצמאיים. בעזרת בית סוכן תוכלו לקבל יתרונות רבים על פני המתחרים שלכם. אחד מהיתרונות הוא קשרים לסוכנות ביטוח אשר העסק מאפשר לכם ליצור. כך בעזרת קשרים אלו תוכלו לשפר את התפקוד שלכם בתור סוכני ביטוח עצמאיים. ההבנה היא שאתם נמצאים במצב מעניין למדי בו מצד אחד נוח לכם יותר לעבוד לבדכם ומצד שני אתם צריכים מקום שיוכל לשמור עליכם. הרי שזה בית סוכן.

הבית שתמיד חיפשתם לאורך זמן

חברת בית סוכן רואה אל מול הפנים שלה את הרצון לתת לסוכני ביטוח עצמאיים, אפשרות לעבוד בצורה בטוחה יותר וללא פחד. למעשה ההבנה של החברה היא שסוכני ביטוח עצמאיים צריכים להרגיש כי הם שווי ערך לסוכנים של החברות המוכרות. בעזרת הכלים של ביתן סוכן למשל בחברת קשרים סוכנות לביטוח הסוכנים העצמאיים יכולים להרגיש כשווים בין שווים ולא להיכנס למקום בו הם חושבים שהם קטנים  יותר.

צמיחה נוחה בעזרת בית סוכן

בית סוכן מפתחת אתכם בתור סוכני ביטוח. המחשבה הבסיסית היא שישנו צורך לתת כמה שיותר משאבים וזכויות לאותם סוכנים אשר הם חלק מבית סוכן. כך בכול פעם שתחום סוכני הביטוח מתעדכן וישנו ניסיון להביא למצב בו ייווצר הבדל בין סוכנים עצמאיים לסוכנים של מותגים, פה בדיוק פועלת חברת בית סוכן. בעזרת קשרים לסוכנות ביטוח הרי שלעולם לא תישארו מאחור לאורך זמן.

 

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.