אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

המקומות שבהם יש צורך בשירות של חברת אבטחה

משטרת ישראל עובדת קשה מאוד כדי לשמור על הסדר במדינה ועל הביטחון שלנו האזרחים. ישנם כמובן גם עוד גופים שתפקידם הוא לדאוג לשלומנו, אבל במקביל יש מקומות רבים שבהם נדרשת גם נוכחות של אנשי אבטחה פרטיים. בהתאם השירותים של חברות האבטחה הפרטיות הופכים למבוקשים יותר ויותר בשנים האחרונות, ובמיוחד ניתן לפגוש אותן במקומות הבאים:

אירועים מסוגים שונים, פרטיים וציבוריים

בכל מקום שבו מתרחש אירוע גדול במרחב הציבורי – למשל משחק כדורגל, מופע מוזיקלי, פסטיבל חוצות בחסות רשות מקומית או חברה מסחרית, ויש כמובן עוד אפשרויות – יש צורך בשירות של חברת אבטחה.

הצורך נובע ממספר סיבות: ראשית, לאירועים אלה מגיעים אנשים רבים, וחשוב שיהיו בה אנשי מקצוע מתחום האבטחה שישמרו על שלומם. בנוסף דואגת חברת האבטחה לסנן את האנשים בכניסה לאירוע, כך שרק מי שאמור לקחת בו חלק אכן ייכנס. במקרה של אירועים פתוחים לקהל הרחב, יפעלו אנשי האבטחה למנוע כניסה של גורמים בעייתיים.

תפקיד שלישי של חברת אבטחה באירועים אלה הוא הכוונה של הקהל בכניסה לאירוע וגם כשהוא מסתיים, כך שהפינוי יהיה מהיר ככל האפשר.

מפעלים רגישים

גם במפעלים רגישים יש לחברות האבטחה תפקיד כפול: ראשית, חשוב למנוע כניסת גורמים לא רצויים אל שטח המפעל, ובפרט כשיש בו ציוד יקר ערך, סחורה שגם השווי שלה גבוה מאוד ואפילו ידע שאסור שיגיע לידיים עוינות. שנית, יש להגן על העובדים במפעל מפני חדירת של גורמים בעייתיים, כשבכל מקרה אבטחת מפעלים חייבת להתבצע ע"י חברה בעלת ניסיון בתחום סציפי זה.

קיבוצים ומושבים

בקיבוצים ובמושבים, וגם בישובים קהילתיים, חברת אבטחה מספקת בעיקר הגנה היקפית במטרה למנוע חדירה של גורמים לא מורשים לשטח הישוב. בדרך כלל יוצב מאבטח בשער הכניסה, ועל-מנת למנוע פוטנציאל פגיעה ממקומות אחרים יינקטו צעדים שונים לרבות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. שירות זה מחייב ניסיון נרחב במיוחד.

מוסדות חינוך

בגני הילדים ובבתי הספר נמצאים האוצרות היקרים ביותר שלנו, הילדים. בהתאם נדרשת אבטחה איכותית במיוחד, הן מבחינת הכישורים של המאבטחים בתחום הפעילות שלהם, והן מבחינת היכולת לא לפגוע בשגרת היומיום במוסד הלימודים. חברות אבטחה איכותיות יודעות לספק את השירות בלי שהמאבטחים יורגשו בכלל – פרט כמובן לשקט הנפשי של צוות מוסד הלימודים, ההורים והילדים.

איך לבחור חברת אבטחה?

בחירת חברת אבטחה מחייבת תשומת לב למספר דגשים חשובים: קודם כל כדאי לוודא שלחברה הנבחרת יש ניסיון רב בתחום. לאחר מכן חובה לבחון שיש לחברה את כל ההיתרים הדרושים, ועוד מאפיין שלא מומלץ להתפשר עליו הוא רמת השירות עצמו. הרגישות הרבה של נושא הביטחון והבטיחות, והאינטראקציות היומיומיות עם המאבטחים, הופכים את השיקול הכלכלי לכזה שעדיין משפיע, אבל פחות מהמקצועיות, הניסיון והמחויבות לספק מקסימום אבטחה.

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.