אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

להבין בכפפות איגרוף – להבין בלחימה

עולם אומנויות הלחימה הפך לסופר פופולארי בעשור האחרון, ועימו הפכו אט-אט המוצרים הנלווים להיות יותר ויותר מאופיינים לנישות, ובעיקר כפפות אגרוף. מהלחימה המשולבת הפופולארית, דרך האגרוף התאילנדי הידוע, ועד לעולם האגרוף הקלאסי, כל ענף מבקש מהמתחרה והאתלט החובבן להתאים את הציוד הראוי לא רק בצורה פורמאלית, אלא עם סיבות טובות מאוד, לשיפור הביצועים והתאמה לספורט.

אם אתם כבר עמוק בתחום שלכם, ולא משנה מה הוא, בוודאי כבר רכשתם ציוד מתאים. אך האם השקעתם בדבר החשוב ביותר בסט שלכם? הכפפות לאימוני האגרוף שלכם, ולא משנה באיזה סוג של אומנות לחימה, הן המקום בו הכוח המתפרץ שלכם פוגש את היריב או את שק האגרון (או כרית האגרוף כמובן). כמו ההשקעה החשובה בצמיגי האופנוע – שהרי שם, בין הצמיגים לכביש מתרחשת האינטראקציה החשובה ביותר, כך ההשקעה בכפפות מקצועיות לאגרוף שלכם משתלמת בשורה התחתונה והחשובה ביותר.

סוגי כפפות איגרוף שונים לסוגי שימוש שונים:

  1. כפפות לשק אגרוף – מי שמתאמן ברצינות יודע שהרבה מאוד מזמן האימון מושקע בעבודה מול שק האגרוף. כפפות המותאמות לסוג זה של אימונים הן רובן ככולן כפפות סגורות לגמרי. כפפות אלו לא מגיעות מרופדות, או שמגיעות עם הריפוד המינימאלי ביותר. הסיבה לכך ברורה לגמרי – החיבור התחושתי בין המתאמן לבין השק, חיבור שנעלם עם ריפוד רב (שגם לו יש חשיבות – באימונים אחרים).
    כפפות לשק אגרוף הן לרוב כפפות פופולאריות בכל התחומים – מאגרוף קלאסי ועד לאימוני אירובי הכוללים שימוש בשק (באימוני אירובי המדמים אומנות לחימה אך נעשים ללא שק לרוב ישתמשו דווקא בכפפות פתוחות)
  2. כפפות סגורות ומרופדות – כפפות האגרוף הסגורות והמרופדות נועדו בעיקר להגן על הספורטאים, המכה והסופג כאחד. כפפות אלו שומרות טוב יותר על המפרק והיד עצמה, ומפחיתות את עוצמת הפגיעה ביריב. הן מורידות את האימפקט לא רק בזכות הריפוד, אלא גם בחלוקת עוצמת הפגיעה ביריב ובטשטוש הדיוק, מה שמוביל לא רק לשמירה הדדית, אלא גם מעודד את הלוחמים להוציא מעצמם את המיטב עם מכות בעוצמה מתפרצת חזקה במיוחד – בכדי להפיק מכה אפקטיבית.

כפפות איגרוף פתוחות וחצי פתוחות

  1. הסוג השלישי של הכפפות הוא הפתוחות או החצי-פתוחות, שני סוגים פופולאריים במיוחד. מעבר להתאמה שמציעות (ואף דרושות ברמה התחרותית) דיסציפלינות איגרוף ספציפיות, כפפות פתוחות וחצי פתוחות מאפשרות לא רק אימפקט חזק במכה, אלא משאירות ללוחם אפשרות אחיזה טובה יותר, כזו שאובדת לגמרי בכפפות המרופדות הגדולות, ומאתגרת גם בכפפת שק איגרוף קלאסית.

הכפפות הללו פופולאריות בלחימה משולבת, הידועה יותר בראשי התיבות MMA, וכך בזכות פופולאריות הספורט הזה לצד הנוחות שלהן הפכו כפפות חזקות אלו למקובלות בתחומי אימון אחרים. כפפות איגרוף אלו מגיעות עם תפר-כפול, ונועדו לאפשר אחיזה איתנה לצד שמירה על כפות הידיים והמפרקים, שעומדים בפני סיכון באחיזות חזקות בקרב.

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.