אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

כרטיסי ביקור – האם יש צורך בהם ואיך לייצר כרטיסי ביקור מדהימים

על אף על פי שאנחנו חיים בעולם טכנולוגי מאוד, שבו מחשבים וטלפונים חכמים הופכים להיות כלי העבודה המרכזיים של אנשים רבים, עולם העסקים במובנים רבים נשאר מאוד מסורתי. יש הרגלי התנהגות פרקטיקות של מערכות יחסים בין אנשי העסקים שעדיין קיימות ובשבועות הרגלים יחסית ישנים כמו למשל השימוש במוצרים כמו כרטיסי ביקור. אנשי עסקים עדיין רוצים להחזיק כרטיס ביקור, ולעיתים אף לייצר גרסה דיגיטלית של כרטיסי ביקור, משום שזו היא הדרך הטובה ביותר להשלים את הרושם הראשוני בכל שיחה שאתם אורחים ולהבטיח שיהיו לצד השני את כל הדרכים ליצור איתכם קשר עם יש צורך כזה. בדיוק מהסיבה הזו השאלה המרכזית שעולה בקרב אנשי עסקים רבים היא כיצד ליצור כרטיסי ביקור שימושיים ואיכותיים אשר ישרתו אתכם לטווח הארוך.

כרטיסי ביקור לאנשי עסקים – איך לייצר כרטיסים שימושיים?

יצירה ועיצוב של כרטיסי ביקור שימושיים, היא בעיקרה תולדה של:

  1. סגנון עיצוב – על פי רוב כרטיסי ביקור של אנשי עסקים הם כרטיסי ביקור עם עיצוב שמתאים למסר השיווקי אותו אתם רוצים להעביר. גם מבחינת הצבעים אבל גם מבחינת השימוש באובייקטים ולוגו, כל פרט בכרטיס הביקור מעביר מסר שיווקי חזק במיוחד. יש המון אנשי מקצוע שיכולים לאפיין את תחום העיסוק שלכם על מנת לייצרכרטיסי ביקור איכותיים, ולעיתים הפנייה אליהם זו היא ההחלטה החשובה ביותר בתהליך יצירת כרטיס חדש.
  2. פרטי הקשר – כדי לנצל את כל המקום שיש לכם בתוך כרטיס ביקור קטן, צריך להחליט איזה מידע חשוב לכם להראות ולהבליט בכרטיס. כמובן שצריכים לספק את פרטי הקשר הבסיסיים, על מנת שכרטיסי הביקור ישרתו את המטרה המרכזית שלהם. אבל האם כדאי להציג גם את החברה? את התפקיד שלכם בחברה ועוד מידע רלוונטי אחר? הכל תלוי במקרה שלכם.
  3. איכות ההדפסה – כרטיס ביקור איכותי הוא כרטיס ביקור בהדפסה איכותית. זאת מפני שחשוב לכם לייצר רושם ראשוני מוקפד מאוד אבל גם להבטיח שהכרטיס יישמר אצל הלקוח באיכות גבוהה לאורך תקופה ארוכה.
  4. התאמה גם לדיגיטלי – כדי להתמודד עם הצורך להעביר מידע גם בדיגיטל, מנהלים רבים בוחרים לייצר גם גרסאות דיגיטליות לכרטיסי ביקור מסורתיים.

התאמה לצרכים וחשיבה על ההגשה

ברור לכם שאתם עדיין צריכים לעשות שימוש בכרטיס ביקור על מנת לקדם את העסק שלכם או להציג באופן מרשים את אנשי המקצוע בחברה. ולכן הדבר הנכון ביותר שאתם צריכים לעשות בשלב הזה הוא לפנות לעזרת אנשי מקצוע וביחד לתכנן את העיצוב המרשים ביותר של כרטיס ביקור יוקרתי אשר יאפיין את החברה שלכם, בשנים הקרובות. מכאן ואילך, יהיה הרבה יותר קל להציג את החברה שלכם ולייצר קשרים עסקיים באיכות גבוהה ולטווח הארוך.

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.