אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

מסתור כביסה – למה אנחנו צריכים את זה?

בעבר, כאשר קבלנים תכננו מבני מגורים, הם לא בהכרח חשבו איך המבנה ייראה מבחינה חיצונית. הם התייחסו יותר להיבטים פרקטיים, קרי כיצד יכולים הדיירים שאמורים להתגורר בדירות השונות במבנה ליהנות מהן בצורה מעשית ונוחה. הם לא התייחסו יותר מדי להיבטים של עיצוב וסגנון המבנה מבחינה חיצונית. בין אם זה בגלל חוסר מודעות ובין אם זה מסיבות כלכליות או שאז לא היה מקובל לחשוב על זה. 

היום לעומת זאת, קבלנים, אדריכלים וגורמים אחרים שאחראים על תכנון ועיצוב של מבני מגורים, מתייחסים לכל פרט ופרט בתכנון ועיצוב המבנה, על מנת לספק חוויה מושלמת לכל דייר אך גם לכל מי שיבקר במבנה או אפילו יעבור לידו וירצה להתרשם ממנו. לכן אנחנו יכולים לראות מבני מגורים עם לובי מרשים ומפואר, חנייה מתוכננת היטב, וכמובן כל הדירות נראות יפות ומעניינות, לא רק מבפנים אלא גם מבחוץ. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא הקפדה על התקנת מסתור כביסה. מי שזוכר את האופן בו תוכננו ועוצבו מבנים בעבר, זוכר בוודאי כיצד היינו יכולים לראות בחלק החיצוני של מרפסות וחלונות בגדים תלויים על מתקני כביסה חשופים לכל. זה היה מראה לא מרשים שפגע בחזות ובעיצוב של המבנה. היום לעומת זאת זה שונה לגמרי.

תמונה:unsplash

היום גם במבנים פשוטים יחסית, נהוג להתקין מסתור כביסה אשר מסתיר את הבגדים התלויים על החבל. זה יוצר מראה הרבה יותר מכובד ומרשים למבנה. מעבר לכך, זה גם שומר טוב יותר על הבגדים מאשר במקרה שהם חשופים לגמרי. 

מה זה מסתור כביסה ואיך מתקינים אותו? 

מסתור כביסה הוא מתקן שמותקן בחלק החיצוני של המבנה, במקום בו אנחנו מתכוונים לתלות את הכביסה והוא עוזר לנו להסתיר את החבלים ואת הכביסה עצמה. אפשר שהמסתור יהיה חלק בלתי נפרד מהמבנה. הרבה פעמים קבלנים משתמשים במסתור עשוי אלומיניום או חומרים אחרים שמשתלבים היטב בתהליך הבנייה והעיצוב שלו. אף אפשר גם שהמתקן יותקן אחרי זה, באופן עצמאי על ידי דיירי המקום. זה תלוי כמובן במפרט הבנייה שהקבלן מציע. 

בשביל להתקין מסתור כביסה יש צורך לקבוע בצורה חד משמעית איפה אנחנו רוצים שיותקן מתקן הכביסה והיכן אנחנו מתכננים לתלות אותה. יש להחליט באיזה גודל יש המסתור וכיצד הוא יותקן באופן כזה שיאפשר לנו להסתיר את הכביסה בצורה מושלמת מבלי שיהיה אפשר לראות אותה מבחוץ. 

למה משתלם להתקין מסתור כביסה?

ראשית, זה מאפשר לנו לשמור על עיצוב הרבה יותר יפה ונעים לעין של המבנה מבחינה חיצונית. 

שנית, זה שומר על הבגדים נקיים יותר, בין אם זה מפני לכלוך ובין אם זה במקרה של סערות חול, סערות אבק, גשם וכדומה. 

שלישית, המסתור יכול להקשות על גנבים לגנוב בגדים מחבלי הכביסה שלנו. 

  

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.