אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

מי יכול לעבור מתיחת בטן ואיך זה עובד?

מי לא חולם על בטן שטוחה? בעבר נשים היו יותר מודעות לבטן שטוחה והרצון העז להגיע אליה. היום גברים וגם נשים כאחד מעוניינים בבטן שטוחה יותר מתמיד. אפשר לראות את מכוני הכושר המלאים בצעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות שרוצים לשמור על אורח חיים בריא וגם להיראות מחוטבים ויפים. אך מה עושים אם למרות הפעילות הספורטיבית הממושכת, האימונים המפרכים הבטן אינה מתייצבת ונהית שטוחה? אחת משיטות הטיפול הפופולריות ביותר בשנים האחרונות היא מתיחת בטן. גם נשים וגם גברים פונים למכוני פלסטיקה מורשים על מנת לעבור את התהליך למתיחת הבטן שלהם.

אף אחד אינו נשאר צעיר לנצח, הגוף עובר שינויים כל הזמן כחלק בלתי נפרד מהתהליך הטבעי של החיים. אך למרות השינויים המבורכים שאנחנו עוברים לאורך השנים, אנחנו גדלים, מתבגרים מחכימים, מביאים ילדים לעולם, משתנים כל הזמן, אנחנו רוצים עדיין להראות במיטבנו עם בטן שטוחה למרות כל השינויים שעברנו.

מה עוברים במתיחת בטן?

עם כל השינויים שגוף האדם עובר לאורך השנים הגוף גם צובר עודפי עור, בין אם מדובר בעודפי עור עקב עליה וירידה דרסטית במשקל הגוף ובין אם נשים שעברו הריון ולידה. כאשר הבטן עוברת שינוי כל כך גדול המשאיר את החותם העור העודף ועודפי השומן, שם נכנס לתמונה מנתח פלסטי מומחה שיבצע עבורכם את התהליך בהתאמה אישית למצבכם.

במתיחת בטן עוברים למעשה פעולה כירורגית המאפשרת למתיחת שרירי הבטן, הסרת עודפי שומן ומתיחת העור. הניתוח כולל את שלושת האלמנטים הללו מהשרירים דרך שכבת השומן ועד לעור העוטף את האזור. כך התוצאה הסופית המתקבלת היא בטן מתוחה, אך ישנם מקרים בהם מתיחת הבטן אינה אפשרית ויומלצו למטופלים טיפולים אחרים.

האם כל אחד יכול לעבור ניתוח למתיחת בטן?

חשוב להבהיר כי התייעצות עם רופא מומחה הכרחית לפני קבלת החלטות וביצוע טיפול. היות ולא כל אחד יכול לעבור ניתוח למתיחת בטן. מי לא יכול לעבור מתיחת בטן?

  • נשים שמתכננות הריון נוסף בזמן הקרוב. יומלץ במקרים רבים להמתין עם הטיפול לאחר סיום ההריונות.
  • אנשים שעברו ניתוחים בעבר ונשארו על עורם צלקות שעלולות להגביל את המתח בזמן הניתוח. במקרה זה אולי לא יאושר למטופל ניתוח למתיחת בטן אך ישנם ניתוחים אחרים שניתן להציע במקום.
  • אנשים בעלי עודפי שומן משמעותיים ביחס לעודפי העור ולא אובחן רפיון עור משמעותי. במקרים אלו אין אפשרות לבצע את התהליך ורצוי להתייעץ עם הרופא המטפל למציאת פתרונות חלופיים.
  • אנשים שמעוניינים להעלים סימני מתיחת בבטן העליונה שמעל לטבור. תהליך זה יבוצע באופן שונה ממתיחת בטן וגם כאן מומלץ להתייעץ עם הרופא המנתח.
  • אנשים בעלי מצבורי שומן נקודתיים בלבד ולא פרוסים בצורה נרחבת, במקרים אלו תיבחן האפשרות לשאיבת שומן ממוקדת. ישנה אפשרות כי מתיחת בטן במקרה שכזה לא יידרש.

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.