אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

מתנות לגבר המודרני

האינטרנט הפך למקום החם ביותר לחיפוש אחר מתנות, לטוב או לרע. הטוב הוא כמובן הנוחות והנגישות, העובדה שאתם יכולים לחפש מתנה גם כשאתם בתור לקופות בשופר סל או על הספה בסלון, דרך המחשב, ומבלי לצאת מהבית. הרע הוא הקושי הגדול שנוצר עקב המבחר האינסופי, פשוט שפע חסר פרופורציות של אפשרויות לבחירה, אינספור מתנות לגבר מחכות לכם שם בחוץ, ומה שהיה פעם בחירה בין עט או שעון הפך לבחירה בין אינספור מוצרים.

עדיין, עם כל הפיתויים והבלבול הרב שהשפע מביא עימו, הרי שיש כל מיני קלאסיקות שמלוות אותנו משחר ההיסטוריה, או לפחות משחר היסטורית המתנות המודרניות. לפניכם רשימה קצרה של מתנות קלאסיות שקל לפגוע איתן בול, וקשה מאוד לפספס. כמובן, מי שמתחכם ומתעקש להביא גרסה קיצונית של קלאסיקה עלול למצוא פרצוף חמוץ מולו כשהוא מעניק את המתנה, אז אם אתם לא בטוחים מה לקנות, לכו על הקלאסי של הקלאסי.

מתנות לגבר – הקלאסיקות:

  1. שעון – גם שימושי וגם יוקרתי, שעונים הם תמיד מתנה ראויה, ונדיר שלא יתקבלו בעין טובה. המתנה הזו מתאימה לא רק לחברים קרובים ולמשפחה, אלא נחשבת מתנה מעולה גם לקולגות, אפילו לבוס, ואפילו למפקד בצבא כשאתם תוהים מה לקנות לו לקראת השחרור שלכם.
  2. עט – עטים זה תמיד שימושי, וגם בעולם בו יש סלולריים וכולם רושמים בוואטסאפ, אם יש לכם עט רצינית ויוקרתית זה תמיד טוב לשלוף אותה ברגעים הנכונים. עט ברמה גבוהה יכולה לשרת את בעליה למשך חיים שלמים, ואף יותר.
  3. מצית – טוב, זו מתנה קלאסית למעשנים, אך אחוז המעשנים בישראל גבוה למדי, ואם אתם לא מנסים לעודד את המכר או החבר להפסיק לעשן, יכול להיות שמצית יוקרתית יכולה להיות מתנה מעולה, ואפילו עם הקדשה אישית.
  4. תכשיטים – בעולם הקלאסי גברים היו משתמשים בטבעות להראות יוקרה, ובעולם המודרני בשעוני כיס. כיום בעולם הפוסט מודרני אנחנו כבר מתקדמים מדי בכדי להתעכב על שעוני הכיס, או לפחות רובינו, אך הנה עדיין אנו משתמשים בתכשיטים יפים, ותכשיט נאה, לאדם שמחבב תכשיטים, זו מתנה מעולה ויוקרתית.

בואו ניכנס לסוגים:

שעון זה רעיון טוב, ומצית זה גם מעולה, אבל איזה סוג לקנות? שוב, האינטרנט בא לעזרתנו ולהפלתנו כאחד. המגוון המבלבל עלול לסנוור, אז אנו ממליצים להתמקד במותגים הגדולים, אלו שישאירו רושם טוב תמיד, בלי סיכון לפרצוף עקום ואכזבה, וכמובן – מבוכה. 

שעון ארמני הוא דוגמא מצוינת למותג שתמיד עובד, מותג יוקרתי ומוכר שאין שום סיכוי שמקבל המתנה לא יכיר. כך הוא יודע שהוא קיבל מוצר יוקרתי עם הרבה השקעה, אתם יודעים שמצאתם מתנה מושלמת במחיר הגיוני לגמרי, וכולם יוצאים נשכרים ומרוצים. אותו הדבר לגבי המצית, שכמובן כדאי שתהיה מצית זיפו, ועט של XPEN או של הוגו בוס.

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.