אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. בעזרת אתר סניפון תוכלו למצוא את כל סניפי הבנקים בארץ, היכן ממוקמים הכספומטים, איפה נמצאות כל תחנות הדלק של כלל החברות בישראל, ועוד.

מעבר לכתובת המיקום המבוקש והטלפון תוכלו גם למצוא את כפתור הניווט שבעזרתו תוכלו להגיע בקלות אל המקום. בלחיצה על "ניווט" דרך הטלפון הנייד, תיפתח אפליקציית הניווט ותקבלו הכוונה ישירה אל המקום שחיפשתם.

סיור וירטואלי באתר החברה

אתרי נכסים ועסקים רבים, מחפשים דרכים מגוונות למשוך את לקוחותיהם, היום השוק מוצף בפרסומים שונים והתחרות על ליבו של הלקוח גבוהה. על מנת לעמוד באתגרים שהשוק השיווקי והדינאמי מציב. יש להציג את העסק באביזרי שיווק המותאמים לאופי תקופה וירטואלית זו שבה פועלים כיום השווקים הדיגיטליים. סיור וירטואלי מדבר בשפה שיווקית עדכנית ומעמיד את העסק במקום משובח בעיני הלקוח.

חברת Gambit 360⁰ מציעה ללקוחותיה סיור וירטואלי שלוש מאות שישים מעלות הנותן תצוגה פנורמית של חללי הנכס העומד למכירה, להשכרה או לתצוגה. הלוקח מקבל חווית צפייה מיטבית והכל מרחוק. כאשר חווית צפיה זו מיטבית, הצעד לסגירת העסקה הופך להיות פשוט וקל.

חברות רבות כבר בחרו בסיור מהסוג הזה על מנת למנף את העסק ולהצעידו אל עבר עתיד ריווחי, ועדכני. מכינים את הנכס מבחינת הנראות, הסדר, והעיצוב שלו בצורה מיטבית והחברה מפיקה את הסיור הוירטואלי בעזרים חדשניים בעלי איכות מן הגבוהות בשוק.

אז מה סיור וירטואלי 360⁰ מציע לנו?

  • הסיור ממחיש בצורה ברורה ואסתטית את צורת הנכס.
  • הסיור מצולם באיכות גבוהה ומהנה לצפות בו.
  • קהל הלקוחות מעדיף לראות מה יש לנכס להציע בסיור וירטואלי.
  • קל יותר לשווק ולמכור את הנכס או את השירות בעזרת סיור וירטואלי.
  • הסיור בנכס משדר אמינות ומקצועיות.
  • הצגת הנכס באופן זה נותן אפיון עכשווי ומצליח לעסק.

ישנן אפשרויות שיווקיות נוספות, שניתן לרכוש בחברת גמביט 360⁰:

√ניתן ליצור מהסיור סרטון וידאו אוטומטי.

√ניתן לייצר הדמיית תלת מימד של הנכס.

√נתן לקבל תוכנית מפורטת של כל קומה בנכס.

√ישנה אפשרות לבצע מדידות לאלמנטים שונים בסיור.

√יש אפשרות לחבילת תמונות סטילס באיכות גבוהה.

√ניתן במרחבים פתוחים ובנוף לבצע סריקה פנורמית של 360⁰.

√הפקות נוספות לנכס כגון: הפקת תוכנית אדריכלית, הפקת סרטון שיווקי, בניית דף נחיתה שיווקי.

בנוסף, הסיור מסייע בסינון הלקוחות הפוטנציאלים של החברה, ומוביל אותם באלגנטיות לעבר הרכישה המיוחלת. ברגע שתהליך הסינון הראשוני קורה מעצמו, בזמן צפיית הלקוח, ישנו חיסכון זמן משמעותי לחברה, הלקוח מגיע מוכן לרכישה ורק נותר לכוון אותו לסגירת העסקה.

סיור וירטואלי הינו אמצעי שיווקי עוצמתי ללא שיעור, הוא מאפיין ומשווק את העסק בצורה מיטבית ועובד בהלימה עם מילות השיווק והתוכן של העסק. לעיתים בוחרים בעלי נכסים לפרסם תמונות לא מקצועיות של הנכס הדבר לא רק שאינו מיטיב עם העסק, לעיתים פועל פעולה הפוכה ומזיק לעסק. הלקוח בימנו מורגל למיתוג עיצוב וצילום ברף גבוה ואיכותי וכל עסק מחויב לעמוד בסטנדרטים המקובלים כיום בעולם הפרסום והשיווק העסקי.

את המוצר המוגמר, חברת גמביט שולחת ללקוחותיה בלינק שאותו ניתן להעלות לאתר או לכל פלטפורמה דיגיטאלית, בצורה פשוטה וקלה, בדומה להעלאת תמונה לאתר החברה, או העלאת פוסט ברשתות החברתיות.

כתבות מומלצות

סיפורים קשורים

%d בלוגרים אהבו את זה:
סניפון - שימושון לאיתור סניפים, טלפונים ומידע שימושי וחיוני ברשת
דעתך חשובה לנו
אתר סניפון הוקם לרשות הציבור ככלי עזר במטרה לאפשר חיפוש נוח למציאת ואיתור סניפים ומספרי טלפון של חנויות, רשתות שיווק, מוסדות ציבוריים, משרדים ממשלתיים ועוד. חשוב לנו לדעת את דעתכם על האתר, אנא הקדישו 2 דקות מזמנכם למשוב קצר...
תודה רבה, המשוב שלך נשלח בהצלחה.